Internetowy album muzyczny

Newsy 6 maja 2011 | 1 Comment

Wraz z rozwojem internetu i przenośnych odtwarzaczy MP3 coraz większą popularnością zaczęły się cieszyć albumy muzyczne rozpowszechniane przez internet. Wcześniej do dyspozycji były płyty CD, nabywane w tradycyjnych sklepach lub sieć.

Rozpowszechnianie albumów muzycznych przez internet spowodowało, że nabycie ulubionych utworów przestało sprawiać jakiekolwiek problemy. Po opłaceniu należnej kwoty za dany album, możemy go ściągnąć i od razu cieszyć się swoimi ulubionymi nagraniami. Jednym ograniczeniem jest w tym wypadku zasięg internetu. Dzięki temu mając internet bezprzewodowy możemy dokonać zakupu nawet w czasie jazdy samochodem czy w podróży na wakacje. Zaletą jest też liczba utworów i łatwość wyszukiwania.

Tagged in ,

One Response on “Internetowy album muzyczny”

 1. Alex pisze:

  Witam serdecznie, piszę do Was jako wielka fanka Led Zeppelin. W ostatnim odcinku Must Be The Music scoverowaliśmy jako kapela Alex Lis ‚Whole Lotta Love’ w połączeniu z ‚Holy Diver’ Dio.
  link
  http://www.youtube.com/watch?v=jjlF4mAhKBU

  To były castingi, jednak żeby dostać się do półfinalów musimy mieć najwięcej głosów ze wszystkich uczestników danego odcinka. Stąd prośba do Was, o pomoc w szerzeniu muzyki Led Zeppelin i zachęcanie do głosowania na nas, zespół Alex Lis, przez udostępnienie wydarzenia i oczywiście zagłosowanie:) Będziemy szalenie wdzięczni za każde wsparcie.

  Link do wydarzenia:
  https://www.facebook.com/events/468933416512160/?ref=3

  Pozdrawiamy i niech duch LZ będzie z Wami!

Leave a Reply